Jdi na obsah Jdi na menu
 


Historie SDH Skorkov - Úvodní slovo

23. 2. 2010

Historie SDH Skorkov - Úvodní slovo

Tak konečně mi zbylo trochu času a mohu se pustit Obrazekdo slibovaných stránek. Předem bych chtěl poděkovat zastupitelům obce za zapůjčení kroniky naší obce. V kronice moc záznamů není, ale i tak stojí za zmínku. Dále bych chtěl  vzpomenout i na naše předchůdce, kteří byli zakladateli našeho Sboru dobrovolných hasičů. Nerad bych na někoho zapomněl a proto berte tuto historii, vznik stránek jako vyjádření díků a pocty našim dědům a otcům. K napsání této historie jsem čerpal z již uvedené kroniky obce Skorkov, Knihy zápisů a Matriky členů. Z knihy zápisů se chytám vytáhnout pár akcí, které v minulosti pořádalo naše SDH. Zápisy jsou psány rukou a jejich luštění bude asi noční můrou :) .Tak tedy pojďme se spolu  podívat na naší historii...
 

Náhledy fotografií ze složky Zima ve Skorkově

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář